Připij si s námi a připij na 100 výročí vzniku Československé Republiky originálním třtinovým Rumem REPUBLICA Exclusive - Dark Božkov a VYHRAJ se stíracím losem.

VÝHRY: Stylový KLOBOUK - Retro ČELENKA - PANÁK Republicy ZDARMA - Vlaječka

Při 100 výročí vzniku ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY (První republiky) Vám milí zákazníci přivážíme z Plzeňské likérky Božkov, která se řadí k jedné z nejstarších, lahodný třtinový rum plné a nasládlé chuti a tmavě jantarové barvy, který si nejlépe vychutnáte samotný při pokojové teplotě s těmi na kterých Vám záleží.

Rok 1918 je v našich dějinách bezesporu jednou z nejvýznamnějších epoch vyznačující se právě vznikem PRVNÍ REPUBLIKY. Máme ji spojenou s noblesou, sebevědomím a inteligencí. K národu promlouval president osvoboditel T. G. Masaryk, z gramofonů zněly šlágry na prvních vinylových deskách a naši pradědečkové protáčeli prababičky v elegantních šatech podle poslední módy na čajích o páté. Bylo to obdobím poctivosti, opravdovosti i hrdostí na řemeslný fortel a um, kterými jsme my Češi proslulí, alespoň prozatím. Z téhle republiky si i teď můžeme brát pro současnost jen to nejlepší a elegantně navázat na její tradici.

Vždyť tradice, řemeslný fortel, opravdovost a poctivost jsou něčím na co můžeme být dodnes právem hrdí.

 

"NA ZDRAVÍ" na řemeslný fortel.

mfxbroker mmgp

как растушевать тени на глазах

vsemsmart

lenovo купить

Denní menu a rozvoz

Free Wi-fi a platba kartou

Free wi-fi Visa Mastercard
Nahoru